Fejléc
en hu

Programok napi bontásban

Panoráma programok / CICAF: A KORTÁRS KÍNAI ANIMÁCIÓ LEGJOBBJAI

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 09:00

Szüret

00' 05''
Sun Lijun

Öröm

12' 24''
Yan Yan

Good Wish Baby: Lady Xian

04' 49''
Yiqing Huang, Zhangsheng Zheng

Játssz a nyuszival

03' 24''
Wang Weicheng

Kicsinyes dolgok

03' 46''
Li Zexi, Xie Shutao

The Forge

04' 11''
Fei Jing

Búcsú

08' 56''
Yang Qing

Talia a Föld körül

14' 24''
Sun Zitong

A nyolcadik kontinens

07' 23''
Yunhuan Tan

76

04' 02''
Haoxuan Shi

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Gyerekprogram

Otthon mozi - aug. 13. 09:00

Füled érjen bokáig!

10' 39''
Szoboszlay Péter

Hortobágyi darumese

13' 44''
Lugosi István

A hazudós egér

19' 24''
Kiss Andrea

Eszterlánc

04' 53''
Keresztes Dóra

További programok / Magyar népmesék

Főtér / Tér a térben - aug. 13. 09:00

' ''

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 13. 09:00

' ''

További programok / Találkozás az alkotókkal

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 13. 10:00

' ''

Magyar Információs programok / TV-sorozat

Otthon mozi - aug. 13. 10:30

Bogyó és Babóca: Lepkelányok

05' 00''
Krizsanics Antonin, M. Tóth Géza

Cigánymesék: Az ördögűző cigányember

07' 33''
Tóth-Pócs Roland, Balajthy László

Cserebogarak: A Polgár lányok

08' 13''
B. Nagy Ervin

Marci kertje

11' 13''
Benkovits Bálint

Retrospektív programok / Katarina Minichova retrospektív

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 11:00

A legkisebb hősök: A zöldségleves

08' 24''
Jurišič František

Gyurmamesék: Divatbemutató

08' 42''
Jurišič František

Tudás

04' 12''
Zajacová Ivana

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 13. 11:00

' ''

Európai Versenyprogramok / Marona csodálatos kalandjai

Otthon mozi - aug. 13. 12:00

Panoráma programok / A 2020-AS CINANIMA DÍJNYERTES FILMJEI

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 13:00

Kötelék

11' 38''
Ramires Alexandra

Almaszósz

06' 51''
Gratzer Alexander

Enyhe elmebaj, tartós elmebaj

18' 16''
Laclotte Marine

Metro

02' 22''
Tyuterev Valentin

Fehér ló

07' 00''
Xu Yujie

Altötting

11' 23''
Hykade Andreas

Panoráma programok / Stuttgart 2020: Animációs filmek gyerekeknek

Otthon mozi - aug. 13. 14:00

Vasárnap

07' 55''
Stubbings Neil

A cicák nem tudnak úszni

03' 47''
Morgan HaiLing

A műhely

04' 06''
Masani Bianca

Képzelődős mese

07' 28''
Vasfilova Ina

Gömböc

01' 31''
Tassin Baptiste

Szemet szemért

05' 54''
Boileau Thomas, Briantais Francois, Courtoise Robin, Guimont Alan, Hunt Malcom, Lecroq Mathieu

Fércpingvin

04' 00''
Steffen Angela

Otto

02' 11''
Kellermann Sebastian

A boszorkány és a kisbaba

04' 45''
Golubeva Evgenia

Sous la glace

06' 50''
Berrahma Ismail, Baulard Milan, Estampes Laurie, Potin Hugo, Nory Quentin, Dupont Flore

Hannibál, az elefánt

04' 06''
Monteix Aurélie

Erdők

06' 02''
Wang Katy

Európai Versenyprogramok / TV-sorozat 2.

Malom Mozi - aug. 13. 14:00

Macskakirálylány

08' 44''
Tamás Iván

Brazen: Mae Jemison

03' 25''
Cambon de Lavalette Charlotte, Nguyen Phuong Mai

Róka és Nyúl: Hölgyklub

10' 46''
Halberstad Mascha, Van Gestel Tom

Könyvbemutató / Bán András: Haris László – Részletekben az egész

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 13. 15:00

' ''

Könyvbemutató / Kollarik Tamás: Magyar producerek I.

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 13. 15:00

' ''

Könyvbemutató / Orosz István: Örömajkon örömének és Páternoszter

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 13. 15:00

' ''

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 13. 15:00

' ''

Magyar Versenyprogramok / TV-sorozat

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 15:00

Átjáró Másvárosba: Döbrögi

07' 40''
Gelley Bálint

Cipelő cicák: A zoknifa

07' 06''
Bárdos Csaba

Cserebogarak: Papp Laci

08' 10''
B. Nagy Ervin

Hunor: A gyilkos bojlerek inváziója

13' 44''
Klingl Béla, Koós Árpád

Macskakirálylány

08' 44''
Tamás Iván

Európai Versenyprogramok / TV-sorozat 1.

Malom Mozi - aug. 13. 16:00

Gloria Scott kalandjai: Gyilkosság a székesegyházban

15' 39''
Pisacic Matija, Raspolic Tvrtko

Kémnők: Yola

06' 15''
Pollet Aurélie

Szerelembe veszni: Mellékvágány

04' 19''
Rousset Cécile, Blanc-Tailleur Romain, Nowak Adrienne

Turmixbár

12' 33''
Oettinger Urtė

Magyar Versenyprogramok / Alkalmazott animáció

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 17:00

Bob Moses – Desire

04' 27''
Airplan Studio

Láng Zsolt: Bolyai

01' 19''
Rádóczy Zsuzsi

Krasznai Gíta – Borostyán

03' 55''
Krasznai Gíta

Ethno-zoom: Cifraszűr

01' 32''
Bertóti Attila

Gróf a moziban

00' 56''
Bella Tamara, Gurka Gábor István, Hollós Kata, Pittmann Kornél

HERSELF – Herself

03' 49''
Tőkés Anna

Hikers Tale

00' 53''
Erhardt Domonkos

Jóbarátok Promo Spots

01' 53''
Huszár Dániel

Mantaro - A kávéba zárt misztikum

00' 44''
Attila Hartung, Vácz Péter

McDonald's Hot Devil

00' 25''
Airplan Studio

Meghökkentő autós történetek

02' 14''
Airplan Studio

Moholymotion

02' 05''
Darabos Éva, Kádár Melinda, Mákó Borbála, Korcsok Lili

Odett – Fehér fény

03' 07''
Klement Csaba

OnePage

00' 50''
Mendrei Miklós

Onleihe - Goethe Intézet

02' 00''
Ducki Tomek

Paramount Channel Idents Vol. 3

01' 39''
Airplan Studio

TPSRPRT – Rattle

03' 58''
Balogh Mirjána, Demeter Dominika, Feiner Janka, László Márk, Nemes Barnabás, Pethő Zsófia, Sárdi Katalin, Szentesi Imre Balázs, Szujó Alexandra Júlia, Tercza Gréta

Előadás / Dr. Takács Barnabás: Mesterséges intelligencia és a film

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 13. 17:00

' ''

Európai Versenyprogramok / Wolfwalkers

Otthon mozi - aug. 13. 18:00

Wolfwalkers

1h 43m
Moore Tomm, Stewart Ross

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Artanima

Otthon mozi - aug. 13. 19:30

Majd a tisztáson

08' 21''
Molnár Péter

Zöldfa utca 66.

07' 11''
Horváth Mária

Apokrif

01' 55''
Orosz István, Haris László

Souvenir

08' 47''
Degryse Luc

Hogyan kerül Eszter az asztalra?

10' 01''
Szoboszlay Péter

Arcra arc

04' 48''
Neuberger Gizella

A nyár szemei

03' 15''
Ivanov Neikov Nikolai

Jegyzőkönyv – Mansfeld Péter emlékére

07' 16''
Szilágyi Varga Zoltán

Két reggel

05' 28''
Hegedűs László

Bíborcsiga

08' 11''
Tóth-Pócs Judit, Tóth-Pócs Roland

Idegen test

02' 51''
Ulrich Gábor

Magyar Információs programok / Diákfilm

Hírös Agóra / színházterem - aug. 13. 20:00

Ahogyan

01' 48''
Pataki Szandra

1989

03' 15''
Román Imola

Fél óra csend

08' 22''
Gábor Balázs

Hatalom

03' 02''
Králl Kevin

Ilyen dolgok voltak itt...

02' 46''
Teleki Kitti, Mészáros Bence

MásCara

04' 38''
Szitai Eszter

Meg kell dögleni

02' 27''
Helstáb Martin

Pipás

01' 35''
Tóth Lili

Varjúmese

01' 41''
Kéri László

A szomjas troll

02' 31''
Bartis Bálint

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Hungarikum mesék

Főtér / Tér a térben - aug. 13. 20:00

Magyar népmesék: A székely asszony és az ördög

07' 26''
Jankovics Marcell, Ujváry László

Magyar népmesék: A kőleves

06' 15''
Pál Nagy Balázs

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Írók a moziban 1.

Magyar Naiv Művészek Gyűjteménye / udvar - aug. 13. 20:00

A walesi bárdok

06' 15''
Gémes József

Az éjszaka csodái

08' 26''
Horváth Mária

A világlátott egérke: Rokoni pártfogás

07' 02''
Nagy Lajos, Szilágyi Varga Zoltán

A jókedvű örmény temetése

28' 13''
Szilágyi Varga Zoltán

További programok / Fényfestés

Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház - aug. 13. 21:00

' ''

További programok / KAFFTER party

Otthon Kávézó - aug. 13. 22:00

' ''
MTVA logo
EMMI logo
Kecskemét címere
MMA logo
MNB logo
NFI logo
NKA logo

A 15. Kecskeméti Animációs Filmfesztivál és 50. évforduló szakmai program megvalósítását 2021. évben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

Mercedes
Steel Flex
Horváth Építőmester Zrt.
Károli Gáspár Református Egyetem
Kecskeméti Konzervgyár
Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Horváth Építőmester Zrt.
Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület
Félegyházi Pékség
Focus Fox Stúdió
Gedeon Pincészet
Kefag Zrt.

Kefag Zrt.
Leonardo SNS
Nemzeti Filmarchívum
Magyar Református Egyház
Dot & Line
Kecskeméti TV
Mafab
RTL
TV2
M5
Hírös Agóra
Jampolo
Katona József Könyvtár
Katona József Múzeum
Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek
Malom Parkoló

Visual
Nemzeti Művelődési Intézet
Budapesti Metropolitan Egyetem
Print 2000
Raster Stúdió