Fejléc
en hu

Programok napi bontásban

Magyar Versenyprogramok / Diákfilm

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 09:00

Akárhová

06' 47''
Osztós Zsófia

Amikor

02' 48''
Nguyen Ani

Bardo

05' 00''
Spitzer Fiorella

Inkognitó

07' 35''
Lantos Júlia

Mostanában nagyon...

04' 57''
Gyarmati Lejla

Outsider

05' 33''
MacCallum Adrien

Platón szobája

04' 42''
Varró Viktória

Sunshower

09' 15''
Wator Ádám Patrik, Fekete Attila

Utópia

04' 30''
Orsolya Tóth

Void

02' 14''
MacCallum Adrien

Wezzztern

01' 50''
Fazekas-Illyés Albert

Panoráma programok / Kanada 4. / Kortársak

Otthon mozi - aug. 14. 09:00

Tower Bawher

03' 49''
Ushev Theodore

Madame Tutli-Putli

17' 17''
Lavis Chris, Szczerbowski Maciek

A gyászmenet

11' 23''
Blanchet Pascal, Saint-Gelais Rodolphe

Bydlo

08' 56''
Bouchard Patrick

A hódítók

12' 17''
Bánóczki Tibor, Szabó Sarolta

A fájdalom fizikája

27' 09''
Ushev Theodore

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Sorozat 1.

Malom Mozi - aug. 14. 09:00

További programok / Magyar népmesék

Főtér / Tér a térben - aug. 14. 09:00

' ''

További programok / Találkozás az alkotókkal

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 14. 10:00

' ''

Panoráma programok / Kanada 5. / Norman McLaren

Otthon mozi - aug. 14. 10:30

Capriccio színekre

07' 48''
McLaren Norman, Lambart Evelyn

Tyúktánc

03' 53''
McLaren Norman

La poulette grise

05' 45''
McLaren Norman

Székmese

09' 54''
McLaren Norman, Jutra Claude

Szomszédok

08' 07''
McLaren Norman

Synchromy

07' 39''
McLaren Norman

Vörösbegy

04' 52''
McLaren Norman

Nyitóbeszéd

07' 10''
McLaren Norman

Pas de deux

13' 33''
McLaren Norman

Villogó űr

05' 28''
McLaren Norman

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Fesztivál-díjas filmek

Malom Mozi - aug. 14. 10:30

Hé, te!

06' 58''
Szoboszlay Péter

Az éjszaka csodái

08' 26''
Horváth Mária

Majd a tisztáson

08' 21''
Molnár Péter

Ajtó 3 (Kint-bent)

01' 36''
Horváth Mária

Leo és Fred: Koncert

09' 19''
Tóth Pál

Jegyzőkönyv – Mansfeld Péter emlékére

07' 16''
Szilágyi Varga Zoltán

A hazudós egér

19' 24''
Kiss Andrea

Panoráma programok / Annecy 2020: A fesztivál legjava

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 11:00

Átgázolni

10' 38''
Bhattacharyya Upamanyu, Sanghvi Kalp

Genius Loci

16' 20''
Mérigeau Adrien

Rakás

03' 22''
Auberg Toby

Otthontalan otthon

15' 22''
Vázquez Alberto

A fájdalom fizikája

27' 09''
Ushev Theodore

Awoko 70's

00' 47''

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 14. 11:00

' ''

Panoráma programok / Annecy 2020: A legjobb gyerekfilmek

Otthon mozi - aug. 14. 12:00

Kedves csillag

04' 29''
Kuzina Anna

Archie

04' 14''
Henderson Ainslie

Természet

03' 00''
Leterrier Isis

Sous la glace

06' 50''
Berrahma Ismail, Baulard Milan, Estampes Laurie, Potin Hugo, Nory Quentin, Dupont Flore

Catgot

03' 09''
Ho Tsz Wing

Lájkolj és kövess!

02' 05''
Schlage Tobias, Forrest Brent

Boriya

17' 12''
Min Sung-ah

Cinema Rex

07' 46''
Peled Eliran, Engelman Mayan

Panoráma programok / Kuflik és az akármi – vetítés és közönségtalálkozó

Otthon mozi - aug. 14. 13:00

A kuflik és az akármi

01' 14''
Jurik Kristóf

Panoráma programok / A 2020-AS ZÁGRÁBI ANIMAFEST LEGJAVA

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 14:00

Arka

14' 40''
Stipaničev Natko

Naked

14' 40''
Khachaturov Kirill

Szimbiózis

12' 50''
Andrasev Nadja

Kimerevítve

05' 00''
Verstegen Soetkin

Just a Guy

15' 00''
Hara Shoko

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 14. 14:00

' ''

Retrospektív programok / 101. magyar népmese - Mikulás Ferenc portréfilm

Otthon mozi - aug. 14. 15:00

101. magyar népmese – Mikulás Ferenc portréfilm

00' 52''
Novák Tamás, Vincze Zsuzsanna

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Örökség

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 16:00

Regölés

05' 08''
Hegyi Füstös László

Cigányballada

07' 38''
Hegedűs László

Avarok

09' 49''
Deák Péter

Rege a csodaszarvasról

09' 40''
Neuberger Gizella

Vizitáció

06' 29''
Neuberger Gizella

Kőműves Kelemen

06' 10''
Richly Zsolt

A walesi bárdok

06' 15''
Gémes József

Virágom, virágom

08' 15''
Neuberger Gizella

Panoráma programok / Családi legendák – vetítés és közönségtalálkozó

Otthon mozi - aug. 14. 17:00

Családi legendák

1h 01m
Glaser Kati

További programok / Díjátadó ünnepség

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 19:00

' ''

További programok / Díjnyertes filmek

Hírös Agóra / színházterem - aug. 14. 20:00

' ''

Retrospektív programok / Vili, a veréb

Főtér / Tér a térben - aug. 14. 20:00

Vili, a veréb

1h 17m
Gémes József

További programok / KAFFTER party

Otthon Kávézó - aug. 14. 22:00

' ''
MTVA logo
EMMI logo
Kecskemét címere
MMA logo
MNB logo
NFI logo
NKA logo

A 15. Kecskeméti Animációs Filmfesztivál és 50. évforduló szakmai program megvalósítását 2021. évben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

Mercedes
Steel Flex
Horváth Építőmester Zrt.
Károli Gáspár Református Egyetem
Kecskeméti Konzervgyár
Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Horváth Építőmester Zrt.
Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület
Félegyházi Pékség
Focus Fox Stúdió
Gedeon Pincészet
Kefag Zrt.

Kefag Zrt.
Leonardo SNS
Nemzeti Filmarchívum
Magyar Református Egyház
Dot & Line
Kecskeméti TV
Mafab
RTL
TV2
M5
Hírös Agóra
Jampolo
Katona József Könyvtár
Katona József Múzeum
Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek
Malom Parkoló

Visual
Nemzeti Művelődési Intézet
Budapesti Metropolitan Egyetem
Print 2000
Raster Stúdió