Fejléc
en hu

Programok napi bontásban

Retrospektív programok / Cakó Ferenc retrospektív

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 09:00

A szék

08' 24''
Cakó Ferenc

Ad astra

02' 00''
Cakó Ferenc

Autótortúra

06' 00''
Cakó Ferenc

Zénó: Zénó és a hírek

02' 03''
Cakó Ferenc

Ab ovo

06' 55''
Cakó Ferenc

Hamu

06' 00''
Cakó Ferenc

Labirintus

10' 02''
Cakó Ferenc

Randevú

08' 00''
Cakó Ferenc

Levelek

07' 42''
Cakó Ferenc

Arc

07' 20''
Cakó Ferenc

További programok / Magyar népmesék

Főtér / Tér a térben - aug. 12. 09:00

' ''

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 12. 09:00

' ''

További programok / Találkozás az alkotókkal

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 12. 09:00

' ''

Európai Információs programok / TV-speciál

Malom Mozi - aug. 12. 09:00

Zog és a repülő orvosok

25' 09''
Mullen Sean

No-No összemegy!

26' 00''
Boutaleb Joutei Wassim

További programok / XIII. HELYI TERMÉK ÜNNEP – HUNGARIKUM FESZTIVÁL

Főtér - aug. 12. 09:00

' ''

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Írók a moziban 1.

Otthon mozi - aug. 12. 09:30

A walesi bárdok

06' 15''
Gémes József

Az éjszaka csodái

08' 26''
Horváth Mária

A világlátott egérke: Rokoni pártfogás

07' 02''
Nagy Lajos, Szilágyi Varga Zoltán

A jókedvű örmény temetése

28' 13''
Szilágyi Varga Zoltán

Konferencia / A KönyvtárMozi helyzete

Katona József Könyvtár - aug. 12. 10:00

' ''

Panoráma programok / Kanada 2. / Klasszikusok

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 10:00

Bob születésnapja

12' 22''
Snowden Alison, Fine David

Minden gyermek

06' 16''
Fedorenko Eugene

Éhség

11' 22''
Földes Peter

Op Hop – Hop Op

03' 48''
Hébert Pierre

Egy öreg doboz

09' 16''
Driessen Paul

Homokvár

13' 18''
Hoedeman Co

Csipkebettike

09' 17''
Cloutier Claude

A nagy hűhó

09' 53''
Condie Richard

További programok / Emlékérme-bemutató – MNB: Magyar népmesék

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 12. 11:00

' ''

Retrospektív programok / Kecskemétfilm 50 – Írók a moziban 2.

Otthon mozi - aug. 12. 11:00

Örökre való

10' 42''
Riedl Katalin

Fából faragott királyfi

06' 40''
Ulrich Gábor

Gondolatok a pincében

03' 30''
Tóth Roland

Ajtó 3 (Kint-bent)

01' 36''
Horváth Mária

A hentes zsebrádiója

07' 30''
Ulrich Gábor

Boltosmesék

07' 15''
Szoboszlay Eszter

Tulipán

03' 15''
Ulrich Gábor

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 12. 11:00

' ''

Panoráma programok / Kanada 3. / Női alkotók

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 11:30

Utca

10' 15''
Leaf Caroline

Vacsora két személyre

07' 18''
Perlman Janet

Két nővér

10' 31''
Leaf Caroline

A háború fátylai

05' 16''
Cournoyer Michèle

Fekete lélek

09' 51''
Chartrand Martine

A vad nyugat

13' 35''
Forbis Amanda, Tilby Wendy

Tavaszi fuvallat

06' 10''
Chen Keyu

Workshop / Több mint filmzene

Hírös Agóra / 32-es terem - aug. 12. 13:00

' ''

Európai Versenyprogramok / TV-speciál 3.

Malom Mozi - aug. 12. 13:00

Tigris a teapartin

24' 15''
Shaw Robin

Életem Versailles-ban

28' 58''
Madeleine-Perdrillat Clémence, H'limi Nathaniel

Panoráma programok / LIAF 2020: A FESZTIVÁL LEGJOBB FILMJEI

Otthon mozi - aug. 12. 14:00

Az elveszett fiú éneke

09' 56''
Quirke Daniel

Szoba kilátással a tengerre

11' 55''
Shmelkov Leonid

Összekötve

07' 36''
Velikovskaya Dina

Opera

08' 50''
Oh Erick

2,35 méter

07' 00''
Concha Andi

Kabalafigura

07' 00''
Kim Leeha

Pitch Black Panacea

07' 25''
Hardiman Tom

Vadállatok

08' 40''
Prokopová Marta, Blaško Michal

Szellemek

09' 55''
Park Jee-youn

Retrospektív programok / Orosz István retrospektív

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 14:00

A sótartó felé

06' 41''
Orosz István

Álomfejtő

05' 13''
Orosz István

Apokrif

01' 55''
Orosz István, Haris László

Vigyázat, lépcső!

05' 54''
Orosz István

A kert

06' 09''
Orosz István

Sírj!

03' 24''
Orosz István

Az idő látképei

09' 50''
Orosz István

Fekete lyuk - fehér lyuk

03' 45''
Orosz István

Sakk!

06' 30''
Orosz István

A rajzoló

05' 43''
Orosz István

Konferencia / Magyar Animációs Producer Szövetség (MAPSZ) közgyűlése

Katona József Könyvtár - aug. 12. 14:30

' ''

Európai Versenyprogramok / TV-sorozat 3.

Malom Mozi - aug. 12. 14:30

Éhes mackók meséi: Szarvasgombák

07' 00''
Karhánková Kateřina, Májova Alexandra

Pompon, a medvebocs: Vándorló mackó

07' 00''
Gaillard Matthieu

Fenevad? Finomvad!

11' 04''
Elshansky Ira

Pablo: Villakanál

11' 05''
McGrath David

Bátor nyuszik: Az igaz hősök

07' 00''
Fehrenbach Tim

Kivi és Móc: Ragacsos csigák

00' 05''
Toft Jacobsen Esben

B.O.T. és a Bestiácskák: Tapodó-Ropogtató

05' 02''
Wood Anne , Roberts Steven, Stewart Joel

Hagglabú: Új szomszédok

06' 54''
De Graaf Anneke

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / tükörterem - aug. 12. 15:00

' ''

Retrospektív programok / Gyulai Líviusz retrospektív

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 15:30

Új lakók

09' 00''
Gyulai Líviusz

Jómadarak: Hajótöröttek

04' 09''
Gyulai Líviusz

Tinti kalandjai: A nagy verseny

04' 50''
Gyulai Líviusz, Balajthy László

Jónás

04' 00''
Gyulai Líviusz

Golyós mese

03' 45''
Gyulai Líviusz

Szindbád, bon voyage!

05' 00''
Gyulai Líviusz

Az én kis városom

06' 00''
Gyulai Líviusz

Európai Versenyprogramok / A kedvenc háborúm

Otthon mozi - aug. 12. 16:00

A kedvenc háborúm

1h 21m
Burkovska-Jacobsen Ilze

Konferencia / Magyar Animációs Producer Szövetség (MAPSZ) kerekasztal-beszélgetés

Katona József Könyvtár - aug. 12. 17:00

' ''

Kiállítás / Orosz István

Bozsó Gyűjtemény - aug. 12. 17:00

' ''

Retrospektív programok / Richly Zsolt retrospektív

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 17:00

Indiában

03' 00''
Richly Zsolt

Szvit

07' 00''
Richly Zsolt

Medvetánc

02' 05''
Richly Zsolt

Molnár Anna

06' 00''
Richly Zsolt

Este a székelyeknél

03' 00''
Richly Zsolt

Kőműves Kelemen

06' 10''
Richly Zsolt

Európai Versenyprogramok / Kabul fecskéi

Otthon mozi - aug. 12. 18:00

Kabul fecskéi

1h 21m
Breitman Zabou, Gobbé-Mévellec Eléa

Koncert / Kaláka 50+

Főtér / Tér a térben - aug. 12. 19:00

' ''

Magyar Versenyprogramok / Rövidfilm 2.

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 19:00

Pá kis panelom!

08' 42''
Darabos Éva

Reduction

10' 56''
Szakály Réka Anna

Sok

03' 52''
Muresán Gabriella

Sola

08' 30''
Debreczeni Zoltán

Tesók

15' 06''
Nagy Marci

Utoljára ébren láttak

04' 24''
Scheffer Alexandra

Plantarium

06' 53''
Ducki Tomek

Európai Információs programok / A herceg utazása

Otthon mozi - aug. 12. 20:00

A herceg utazása

1h 17m
Laguionie Jean-François, Picard Xavier

Panoráma programok / Cigánymesék

Főtér / Tér a térben - aug. 12. 20:00

Cigánymesék: Hogyan lett az ember

07' 48''
Horváth Mária

Cigánymesék: A tűzpiros kígyócska

07' 33''
Balajthy László

Cigánymesék: Riza éjszakája

07' 23''
Tóth-Pócs Roland

Cigánymesék: Csúnya Borka

07' 50''
Horváth Mária

Cigánymesék: A kovács és az Isten

07' 41''
Balajthy László

Cigánymesék: A kosárfonó

07' 47''
Szoboszlay Eszter

Cigánymesék: A csodapipa

07' 33''
Tóth-Pócs Roland, Balajthy László

Cigánymesék: Teknővájók

07' 49''
Balajthy László

Retrospektív programok / Kovásznai György: Habfürdő

Magyar Naiv Művészek Gyűjteménye / udvar - aug. 12. 20:00

Habfürdő

1h 16m
Kovásznai György

Retrospektív programok / Jankovics Marcell: Fehérlófia

Hírös Agóra / színházterem - aug. 12. 21:00

Fehérlófia

1h 20m
Jankovics Marcell
MTVA logo
EMMI logo
Kecskemét címere
MMA logo
MNB logo
NFI logo
NKA logo

A 15. Kecskeméti Animációs Filmfesztivál és 50. évforduló szakmai program megvalósítását 2021. évben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

Mercedes
Steel Flex
Horváth Építőmester Zrt.
Károli Gáspár Református Egyetem
Kecskeméti Konzervgyár
Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Horváth Építőmester Zrt.
Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület
Félegyházi Pékség
Focus Fox Stúdió
Gedeon Pincészet
Kefag Zrt.

Kefag Zrt.
Leonardo SNS
Nemzeti Filmarchívum
Magyar Református Egyház
Dot & Line
Kecskeméti TV
Mafab
RTL
TV2
M5
Hírös Agóra
Jampolo
Katona József Könyvtár
Katona József Múzeum
Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek
Malom Parkoló

Visual
Nemzeti Művelődési Intézet
Budapesti Metropolitan Egyetem
Print 2000
Raster Stúdió